TREXIM VT, spol. s r.o. - informační technologie
Úvod arrow Zprávy arrow INFO ACER arrow Revoluční technologie Acer ColorBoost!
Pondělí, 12 duben 2021
Hlavní nabídka
Úvod
Zprávy
Odkazy
Kontaktujte nás
Hledání
Přehled zpráv
FAQ's
O firmě
Nejnovější zprávy
 
Revoluční technologie Acer ColorBoost! Tisk E-mail
Sobota, 01 září 2007
ImageSpolečnost Acer uvádí na český trh projektory s nejnovejší technologii Acer ColorBoost pro zlepšení podání barev u DLP projektorů.  

Technologie Acer ColorBoost, která definuje nový standard pro kvalitu obrazu, je založena na optimalizovaném podání barev přizpůsobeném realistickému zobrazení pastelových barev.

Tato převratná technologie zaručuje takové podání barev, jakého nedosahují žádné běžné projektory. Jasné barvy spolu s vysokým kontrastním poměrem zaručují přesné podání grafiky v živých barvách a přispívají k vyšší účinnosti a dokonalejšímu podání detailů, a tím k vyšší kvalitě obrazu. 

Acer ColorBoost využívá následující technologie:

- optimalizované provedení barevného kolečka
- nový výkonný algoritmus pro zpracování obrazu
- progresivní technologie osvětlovací lampy  

ImageOptimalizované provedení barevného kolečka
Šestisegmentové kolečko Acer je tvořeno primárními barevnými segmenty (červeným, zeleným a modrým) a sekundárními barevnými segmenty (zelenomodrým, žlutým a bílým). Barevné kolečko převádí monochromatický obraz na barevný. Filtruje červenou, zelenou a modrou barvu, jakož i další barvy v závislosti na počtu segmentů barevného kolečka. Šestisegmentové barevné kolečko reprodukuje barvy dvojnásobnou frekvencí v porovnání se tří nebo čtyřsegmentovými kolečky, zajišťuje vyšší sytost barev a zabraňuje vzniku duhového efektu, který působí nepříznivě na diváky citlivé na obnovování barev. Přesná synchronizace jedinečného barevného kolečka Acer a barevný DMD engine snižuje úroveň hlučnosti na 24 dBA (v úsporném režimu).

Nový výkonný algoritmus pro zpracování obrazu
Technologie Acer ColorBoost využívá nový algoritmus pro šestisegmentová barevná kolečka, který optimalizuje zobrazení pastelových barev a zaručuje přirozenější a realističtější obraz. Funkce nastavení barvy umožňuje uživateli snadno nastavit barevné odstíny, nasycení a světelný tok primárních barev podle svých požadavků. Barevnou teplotu a světelný tok lze zvýšit nebo snížit bez negativního vlivu na přesnost podání obrazu. 

Progresivní technologie osvětlovací lampy
Generátor vln, který využívá různé technologie, jako např. Low Pulse, Variable Plateau a Dynamic Dimming, zaručuje optimální modulaci proudu lampy a dosahuje zvýšení světelného toku, kontrastu a barevné hloubky, a tím i přirozenějšího obrazu. Nevyužitá část energie lampy může být využita pro zvýšení účinnosti osvětlení přidáním zelenomodrého a žlutého segmentu pro kompenzaci úbytku energie.

Nové projektory Acer vybavené touto převratnou technologíí jsou postupně uváděny v průběhu srpna a září 2007.

 

< Předch.   Další >
geniuskeyb.jpg
Oblíbené

acerpoint.jpg

 

 

 

Statistika
Návštěvníků: 759809
 
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Stránka byla vygenerována za 0.0558 sekund