TREXIM VT, spol. s r.o. - informační technologie
Úvod arrow Zprávy arrow INFO ACER arrow Nový "nettop" Acer Veriton N270G
Čtvrtek, 13 květen 2021
Hlavní nabídka
Úvod
Zprávy
Odkazy
Kontaktujte nás
Hledání
Přehled zpráv
FAQ's
O firmě
Nejnovější zprávy
 
Nový "nettop" Acer Veriton N270G Tisk E-mail
Sobota, 27 březen 2010

ImageImageNový "nettop" Acer Veriton N270G má veškeré předpoklady pro optimální výpočetní výkon při nízké spotřebě a nákladech na údržbu.

Acer Veriton N270G je osazen novým, energeticky účinným procesorem Intel® Atom™ D510, který nabízí 64bitový výkon dvou jader ve spojení s čipsetem Intel® NM10 Express. Výsledkem je optimální platforma, na níž lze sledovat filmy ve vysoké kvalitě, surfovat na internetu anebo efektivně pracovat s kancelářským softwarem. Veriton N270G je vybaven až 4GB pamětí a integrovanou grafikou GFX, která přehrává videa ve vysoké kvalitě a zobrazuje snímky naprosto ostře a přesně. Pevný disk s velkou kapacitou a vestavěná multiformátová čtečka paměťových karet zjednodušují ukládání a sdílení dat.

Je ideální pro malé kanceláře, školy, veřejnou dopravu, výstavní haly, hotelové recepce, letištní odbavovací přepážky a jiná pracoviště s omezeným prostorem.

Energeticky účinný systém snižuje nepříznivé dopady na životní prostředí i náklady na údržbu. Veriton N270G, osazený energeticky účinným procesorem, spotřebuje díky technologii Acer PowerSaver jen tolik energie, kolik skutečně potřebuje.

Počítač Veriton N270G  je vybaven sadou utilit Veriton ControlCenter, která zjednodušuje  pracovní prostředí, neboť soustřeďuje nejdůležitější funkce a šikovné nástroje na jediném snadno dostupném panelu a tím šetří čas a energii uživatelům a navíc usnadňuje i rutinní úkoly.

Veriton N270G je dále vybaven softwarem Acer Client Manager pro vzdálené provádění běžných úkolů správy IT a zjednodušení správy sítě.

Dostupná konfigurace:
PS.VAXE3.002 Veriton N270G (Intel)/Atom D510B/160GB 2.5"/2x1GB/Intel® Graphics Media Accelerator 3150 on-board/Win7Pro+WinXPPro dual-load/Wireless NIC b/g/n /USB Keyboard & USB Mouse/Card Reader
DKC: 8.290,- Kč bez DPH

Další >
TRANSSSD128G.jpg
Oblíbené

acerpoint.jpg

 

 

 

Statistika
Návštěvníků: 766836
 
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Stránka byla vygenerována za 0.0670 sekund